• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Dalībniekiem

Nacionālā botāniskā dārza stādu gadatirgi kļuvuši jau par tradīciju un svarīgu notikumu dārzkopju dzīvē, vienkopus pulcējot gan tirgotājus, gan arī pircējus no visas Latvijas.

Šeit visi interesenti var iepazīties ar stādaudzētavu jaunumiem, bagātināt savu kolekciju ne tikai ar tradicionāliem dekoratīvo un pārtikas augu stādiem, bet atrast arī retus, grūti pavairojumus un eksotiskus augus. Tāpat apmeklētājiem ir lieliska iespēja iegādāties ko saimniecībā noderīgu no Latvijas amatnieku piedāvājuma, kā arī panašķoties ar kādu no mājražotāju piedāvātajiem labumiem.

Gadatirgus nolikums

Vairāk info: 28670426, gadatirgus@nbd.gov.lv

  

Gadatirgus Datums Pieteikšanās Brīvas vietas
Cīruļu diena 24.04.2021 Pieteikšanās noslēgusies -
Pasaules augu diena 15.05.2021 Pieteikšanās noslēgusies -
Zāļu diena 12.06.2021 Pieteikšanās noslēgusies -
Rožu diena 17.07.2021 Pieteikšanās noslēgusies -
Dāliju diena 21.08.2021 Pieteikšanās noslēgusies -
Vitamīnu diena 18.09.2021 Pieteikšanās noslēgusies -
Ražas svētki 09.10.2021 Pieteikšanās noslēgusies -
Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.