• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

16. septembris - Vitamīnu diena

|23.08.2017.|
16. septembrī Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī notiek tradicionālais stādu gadatirgus “Vitamīnu diena”
Tradicionālajā stādu tirgū darbosies arī Nacionālā botāniskā dārza stends te varēs iegādāties citronu kociņus, fikusus, dracēnas, papardes, gastērijas, mājas svētības un citus telpaugus, ar ko izdaiļot iekštelpas.

No pārtikā izmantojamo augu klāsta šoreiz piedāvājumā būs jāņogas, upenes, brūklenes, smiltsērkšķi, kazenes u.c.

Koku krūmu sortimentā būs rododendri, skujkoki, tūjas, kā arī krāšņās hortenzijas.

Rudens noskaņām asumiņu piešķirs dekoratīvie pipariņi un spilgtās ciklamenas.

Stādu gadatirgus pulcinās tirgotājus no visas Latvijas – tāpēc atrast lietderīgas preces varēs gan dārza kolekciju papildināšanai, gan arī uzturēšanai un kopšanai.

Plkst. 12:00 - Igaunijas pūtēju orķestris
Plkst. 14:30 - dāņu sieviešu kora uzstāšanās

Korī “Dānija” dzied 25 muzikāli un mākslinieciski ambiciozas dāmas, kuras senāk ir dziedājušas Dānijas Radio meiteņu korī. Koris ir ar panākumiem uzstājies visā plašajā Dānijā, kā arī devies vairākās ārvalstu turnejās sniedzot koncertus gan Karaliskā nama organizētajos pasākumos, gan uzstājies Valsts Radio un Televīzijā daudzu gadu garumā.

  

 

 

 

 

 

 

Informācija Nacionālā botāniskā dārza 2017. gada sezonas stādu gadatirgiem: http://www.nbd.gov.lv/lv/gadatirgus-apmekletajiem

Ieeja gadatirgū: uzrādot derīgu ieejas biļeti botāniskajā dārzā.

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.