• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Terēzes Zaķes mākslas studijas dalībnieku darbu izstāde

Terēzes Zaķes mākslas studijas dalībnieku darbu izstāde

|20.01.2020|

Terēzes Zaķes mākslas studija darbojas jau 16 gadus. Apgūt zīmēšanu, gleznošanu, zīda un stikla apgleznošanu, kā arī keramiku mācās gan pieaugušie, gan bērni. Šoreiz apskatāma pieaugušo un bērnu  glezniecības, kā arī  divu autoru keramikas ekspozīcija. Izstādē pārstāvētas eļļas, akrila, akvareļu, pasteļglezniecības uz zīda apgleznošanas tehnikas.

Studiju apmeklē  dažādu profesiju un vecumu cilvēki, jaunākajiem dalībniekiem tikai 4,  bet vecākajam vairāk nekā 85 gadi. Studijai var pievienoties visa gada garumā,  kur katrs strādā pēc individuāla plāna atbilstoši savām iecerēm. Nodarbības notiek atsevišķi  pieaugušo un bērnu grupās latviešu un krievu valodā.

Pasniedzēji - Guntars un Terēze Zaķi.

 

 

 

www.makslasstudija.com  
Fb-Terēzes Zaķes mākslas studija
e-pasts:makslasstudija@gmail.com     
t: 20064467
Rīga, Cēsu iela 8

 

Ieeja: iegādājoties ieejas biļeti botāniskajā dārzā, oranžērijas darba laiks no trešdienas līdz svētdienai, no 9:00 līdz 18:00. 

  

Projekta „Bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas ex situ infrastruktūras izveide” (3DP/3.4.1.3.0/11/IPIA/VARAM/001) finansējuma saņēmējs ir VZI APP "Nacionālais botāniskais dārzs".    

 Projekta administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību nodrošina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.