• NBD profils Draugiem.lv
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Skatos dabā - iedvesmojos un radu

|11.10.2017.|

Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā no 19. oktobra līdz 12. novembrim apskatāma keramiķa Aleksandra Zobena un viņa audzēkņu darbu izstāde. 

Izstādes svinīgā atklāšana 20. oktobrī plkst. 17:00!

Aleksandrs Zobens ir profesionāls keramiķis un mākslas pedagogs, kura lielā dzīves mīlestība ir māls un akmens masa. Aleksandra audzēkņi nu jau skaitāmi vairākās paaudzēs Ogres mākslas skolā, Salaspils Mūzikas un mākslas skolā, kā arī veidošanas māksla tiek nodota mazajiem māksliniekiem un keramikas studijas dalībniekiem Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā un Salaspils novada pašvaldības PII „Atvasīte.

Gandrīz gada garumā „Atvasītes” radošais kolektīvs – iestādes darbinieki ar saviem bērniem un bērnu vecāki, klausot skolotāja Aleksandra stingrajiem un profesionālajiem norādījumiem, ļāvās radīšanas priekam - veidoja, lipināja, dekorēja un eksperimentēja. Kas tur sanācis – skatiet, vērtējiet un priecājieties kopā ar mums.

 

Ieeja: iegādājoties ieejas biļeti botāniskajā dārzā, oranžērijas darba laiks no trešdienas līdz svētdienai, no 9:00 līdz 18:00. 

 

Projekta „Bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas ex situ infrastruktūras izveide” (3DP/3.4.1.3.0/11/IPIA/VARAM/001) finansējuma saņēmējs ir VZI APP "Nacionālais botāniskais dārzs".

Projekta administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību nodrošina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.