• NBD profils Draugiem.lv
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Keramikas objektu izstāde

|09.08.2017.|

Līdz 23. augustam Nacionālā  botāniskā dārzā, oranžērijā  ir skatāma keramikas objektu izstāde "+800C". Ekspozīcijas darbu autori ir Mākslas zinātņu institūta profesionālās bakalaura studiju programmas Dizains 1. kursa studenti, kā arī šobrīd šīs programmas apakšprogrammā Produktu dizains (modulis Keramika) 3. kursa studējošie.

Apjoma māla figūras ir tapušas studiju kursu Veidošana (1. studiju gads), Keramikas materiāli un tehnoloģijas un Plastisko materiālu formveides tehnikas (2., 3. studiju gads) laikā docētāja Mg.art. Andra Abiļeva vadībā.

Studiju kursu tematikas ietvaros studenti iepazinās ar formas, faktūras un tehnikas paņēmieniem māla formas veidošanā. Mācību process, apvienots ar individuālu radošu pieeju, deva iespēju katram autoram parādīt savu interpretāciju formas un faktūras realizācijā. Rezultātā māla objekti atšķiras pēc izmēra, nav viendabīgi un demonstrē oriģinālu pieeju izvirzīto tēmu (piem., Žirafe, Kukainis, Spārīte, Bumbieris, Mājas gariņš u.c.) praktiskajam risinājumam.

Izstādes kurators Andris Abiļevs

 

Ieeja: iegādājoties derīgu ieejas biļeti botāniskajā dārzā, oranžērijas darba laiks no trešdienas līdz svētdienai, no 9:00 līdz 18:00. 

 

 

Projekta „Bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas ex situ infrastruktūras izveide” (3DP/3.4.1.3.0/11/IPIA/VARAM/001) finansējuma saņēmējs ir VZI APP "Nacionālais botāniskais dārzs".

Projekta administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību nodrošina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.