• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Ziemassvētki kaktusos 17. decembrī

Ziemassvētki kaktusos – 17.decembris

Salaspils botāniskā dārza oranžērijā, Miera 1

Tikai 20 minūšu attālumā no galvaspilsētas Latvijā atrodas vienmēr zaļojoša oāze – Nacionālā botāniskā dārza oranžērija. 

 

Sapucēti kaktusi, unikāla čiekuru izstāde, tirdziņš, radošās darbnīcas bērniem un muzikāls pārsteigums – tas viss 17.decembrī Nacionālā botāniskā dārza svētku pēcpusdienas ietvaros “Ziemassvētki kaktusos”.

 

Ieeja – standarta ieejas biļete botāniskajā dārzā

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.