• NBD profils Draugiem.lv
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

NBD tiks izveidots Vides izglītības centrs

|19.03.2018.|

Ar ES Kohēzijas fonda atbalstu Nacionālajā botāniskajā dārzā taps jauns Vides izglītības centrs. Tas kļūs par vietu, kas aizraujošā un interaktīvā veidā stāstīs par augu lomu mūsu dzīvē un citām vides un bioloģiskās daudzveidības aktualitātēm.

Vides izglītības centrā, kas mājvietu iegūs bijušajā administrācijas ēkā un vecajā oranžērijā, tiks izveidota interaktīva un izglītojoša ekspozīcija, kas veicinās izpratni par augu globālo nozīmi un notiekošajiem procesiem.

Vides izglītības centrā varēs interesanti un saturīgi pavadīt laiku gan pieaugušie, gan visa vecuma bērni. Būs iespēja piedalīties izzinošās ekskursijās. Skolniekiem un studentiem tiks piedāvātas lekcijas, izveidojot vidi skolēnu mācību nodarbībām dabas zinībās, dodot iespēju pašam dalībniekam praktiski darboties, meklēt, pētīt, salīdzināt, mērīt un preparēt.

Projekts “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālās nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” tiks realizēts ar ES Kohēzijas fonda atbalstu līdz 2021.gadam. Lai izveidotu centru, tiks pārbūvēta bijušā administrācijas ēka un vecā oranžērija ar palīgtelpām. Būvprojekta izstrādi Nacionālajā botāniskajā dārzā veiks SIA “Eko Arh”.

 

 

Vairāk par projektu skatīt šeit: https://www.lvafa.gov.lv/kohezijas-fonda-projekts/par-projektu