• NBD profils Draugiem.lv
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Administrācijas kontakti

 

Tālrunis

Mob. tālrunis

E-pasts

Administratīvi saimnieciskā nodaļa 

 

 

 

nbd@nbd.gov.lv

Direktora p.i.

Artis Vītiņš

 

 

 

29403993

 

artis.vitins@nbd.gov.lv

Personāla speciāliste

Ella Ramiņa

 

67945460 


22145333


ella.ramina@nbd.gov.lv

Darba aizsardzības speciālists

Vasīlijs Ļipatovs

   

26516459



vasilijs.lipatovs@nbd.gov.lv

Finanšu speciāliste

Valentīna Smukša

 
67945457


 26445466


valentina.smuksa@nbd.gov.lv

Uzskaitvede/kasiere

Dzintra Kukule

 
67945453


 29593150


dzintra.kukule@nbd.gov.lv

Iepirkumu speciāliste/sagādniece

Inga Dāle

 




22125111



inga.dale@nbd.gov.lv

Izglītības un informācijas nodaļa

 

 

 

Nodaļas vadītāja

Ginta Jakštāne

 

67944610

 

 26537802

 

ginta.jakstane@nbd.gov.lv

Izglītības darba speciāliste

Dace Miezīte

 


67944610



 


d
ace.miezite@nbd.gov.lv

Pasākumu organizatore

Ērika Storostita



67944610


28670426


pasakumi@nbd.gov.lv

Pētniece/dārzkopības speciāliste

Ludmila Višņevska

 

 

67944610

 

 

28201516

 


ludmila.visnevska@nbd.gov.lv

Tūrisma informācijas centrs/konsultants

 

 

22019340

 

welcome@nbd.gov.lv

Augu ekofizioloģijas nodaļa

 

 

 

Vadītāja/vadošā pētniece

Gunta Jakobsone

 


 

29255479



gunta.jakobsone@nbd.gov.lv

Vadošā pētniece

Dace Kļaviņa

 
 

 
28304310


dace.klavina@nbd.gov.lv

Vadošā dārzkopības speciāliste

Dace Megre




 

 

 

dace.megre@nbd.gov.lv 

Tehniskā nodaļa

 

 

 

Vadītājs

Raimonds Pintāns


 

 

25515016


raimonds.pintans@nbd.gov.lv

Energosistēmu tehniķis

Jurijs Višņevskis


 


 

28649118

 

 

jurijs.visnevskis@nbd.gov.lv

Siltumiekārtu ekspl. inženieris

Aldis Araids



 

 

27706606

 

 

Autovadītājs

Jānis Bērziņš


 

 
28807864

 
 

Stādījumu kopšanas nodaļa

 

 

 

Nodaļas vadītāja

Ilva Ozola

 
 

 

22045372

 

 ilva.ozola@nbd.gov.lv

Dendrofloras nodaļa

 

 

 

Vadošā dārzkopības speciāliste

Linda Strode

 

  

 

29436027

 


linda.strode@nbd.gov.lv

Vadošā dārzkopības speciāliste

Ināra Bondare

 

 

 

29366351

 


inbon@inbox.lv

Vadošā dārzkopības speciāliste

Aiva Bojāre



 

 

29456694

 

 

aiva.bojare@nbd.gov.lv

Dārzkopības specialiste (sēklapmaiņa)

Iveta Zuja

 

 

 

29231402

 

 

iveta.zuja@nbd.gov.lv

Lakstaugu floras nodaļa

 

 

 

Vadītājs/vadošais pētnieks

Arnis Seisums

 


 

 26423522

 

 

arnis.seisums@nbd.gov.lv

Vadošā dārzkopības speciāliste

Ilma Nereta

 

 

26303228


ilma.nereta@nbd.gov.lv

Vadošā dārzkopības speciāliste

Marija Semerova

 

        

 

20010947



marija.semerova@nbd.gov.lv

Pārtikas, aromātisko un ārstniecības augu nodaļa

     

Vadītāja

Jeļena Koļesņikova

 

 

26843484

 

jelena.kolesnikova@nbd.gov.lv

Latvijas selekcijas telpaugu nodaļa

 

 

 

Nodaļas vadītāja

Silvija Rožkalne




 

29396142

 

silvija.rozkalne@nbd.gov.lv

Pētniece

Maija Krisberga


 


29642173


maija.krisberga@nbd.gov.lv

Dārzkopības speciāliste

Lauma Ozoliņa

 

 



22147770

 

lauma.ozolina@nbd.gov.lv

Oranžēriju augu nodaļa

 

 

 

Vadītāja

Zane Purne

 

  
28328819


zane.purne@nbd.gov.lv