Sajūtu straumes - muzikāls stāsts Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā


21.februārī, plkst. 16.00 Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā notiks koncerts!

Brauc ar vilcienu uz botānisko dārzu


VASARA TURPINĀS PIE MUMS!

Kopā ar AS Pasažieru vilciens turpinām sadarbības projektu, kura ietvaros botāniskā dārza viesiem uzrādot derīgu vilciena biļeti, tiek piedāvāta lieliska iespēja apmeklēt botānisko dārzu ar atlaidi!

 

  • NBD profils Draugiem.lv
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

   

 Nacionālais botāniskais dārzs

 

Valsts zinātniskais institūts atvasināta publiska persona "Nacionālais botāniskais dārzs" Salaspilī ir viena no lielākajām dzīvo augu kolekcijām Ziemeļaustrumeiropā. Šeit 129 ha platībā tiek uzturēti vairāk nekā 13 tūkstoši augu taksoni (sugas, pasugas, šķirnes u.c.), tai skaitā vairāk nekā 3900 kokaugu dažādības.

Bagātīgās kolekcijas un ekspozīcijas ir lielisks izziņas avots gan dabas pētniekiem, gan dārzkopjiem - profesionāļiem un amatieriem. Dārzs ir dzīva mācību grāmata studentiem un skolniekiem.

Šeit ikviens ir gaidīts, lai atpūstos harmoniskā vidē, iepazītu Latvijas un pasaules augu daudzveidību, smeltos idejas daiļdārzu ierīkošanā, kā arī atzīmētu dzīves nozīmīgos notikumus.

NBD gadatirgi, kas notiek reizi mēnesī no aprīļa līdz oktobrim, ir Latvijas dārzkopju dzīves neatņemama sastāvdaļa, kur var iepazīties ar stādaudzētavu jaunumiem un bagātināt savu kolekciju ar neparastiem augiem.